Жіноче худі з кишенею на грудях і капюшоном
Жіноче утеплене худі на довгому рукаві з капюшоном. Модне худі з декором у вигляді кишені на грудях.
- Розмір 42-44, 44-46
- Тканина: турецька двунить преміальної якості (90% бавовна, 10% еластан), не кудлатить, приємна на дотик, тягнеться.
- Якість – ТОП!
- Колір фрезовий, чорний, білий.
Виміри для 42-44
- Об'єм грудей 98 см
- Довжина 63 см
- Рукав 56 см
Виміри для 44-46
- Об'єм груді 102 см
- Довжина 64 см
- Рукав 56см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват грудей | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Малюнки і написи | З написами |
| Сезонність | Демісезонна |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



