Жіночий білий світшот у чорну смужку без капюшона.
Жіночий утеплений білий світшот у чорну смужку із круглим вирізом.
Якість 🔥🔥🔥
Розміри: 42-44, 44-46
Тканина: турецька двонитка преміум якості (90% бавовна, 10% еластан). Не кашлатиться, приємна на дотик.
Орієнтовні вимірювання для 42-44:
ОГ 108
довжина 63
плече 18
рукав 55
Орієнтовні вимірювання для 44-46:
ОГ 110
довжина 64
плече 19
рукав 56
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Обхват грудей | 108 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








