Жіноче зимове базове худі оверсайз з капюшоном на флісі
Жіноче базове худі оверсайз з капюшоном утеплене флісом та з кишенькою кенгуру.
- Тканина : турецька трьохнитка на флісі преміум якості( 90% бавовна, 10% еластан). НЕ кашлатиться, дуже пухка і приємна до тіла!!!
- Капюшон двойний, манжети і пояс з турецької рібани!
- Розмір єдиний.
- Кольори : чорний, беж, графіт, сірий .
Орієнтовні заміри:
- ОГ 128
- довжина 68
- резинка 118
- Рукав від горловини 75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Сезонність | Зима |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



