
Жіноче худі Yes I'm Cold з капюшоном Хакі, 46/48
725 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват грудей | 100 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
| Сезонність | Демісезонна |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴