
Жіноче худі Три ведмеді з капюшоном Коричневий, 44/46
710 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват грудей | 100 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Сезонність | Демісезонна |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴