
Жіночі однотонні шорти лляні. Рожевий, 44/46
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 62
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча однотонні короткі шорти лляні
Жіночі літні короткі шорти з льону. Є у кольорах: чорний, молочний, рожевий. Тканина - льон.
Зразкові вимірювання для розмірів 42-44:
- пояс 62 см
- обхват стегон 92 см
- довжина 31 см
Зразкові вимірювання для розмірів 44-46:
- пояс 64
- обхват стегон 94
- довжина 32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шорт від лінії талії | 31 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% лен |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Льон |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴