
Жіночі однотонні штани лляні Чорний, 44/46
470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча однотонні короткі штани з кишеньками лляні
Жіночі літні штани з льону. Пояс на резинці та є кишеньки. Є у кольорах: чорний, білий, сірий. Тканина - льон.
Зразкові вимірювання для розмірів 42-44:
- пояс 62 см
- обхват стегон 94 см
- довжина 95см
- кроковий шов 70см
Зразкові вимірювання для розмірів 44-46:
- пояс 64см
- обхват стегон 96см
- довжина 96см
- кроковий шов 70.5см
Зразкові вимірювання для розмірів 46-48:
- пояс 66см
- обхват стегон 98см
- довжина 97см
- кроковий шов 71см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% лен |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



