
Жіноча футболка оверсайз із принтом Sandy and salty Білий
330 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка з принтом Sandy and salty на короткому рукаві
Жіноча футболка оверсайз з яскравим принтом та коротким рукавом. Є у кольорах: чорний, білий.
Зразкові вимірювання для розмірів 40-46:
- обхват грудей-108 см
- довжина - 65см
- рукав - 23 см
Склад тканини у футболки турецький кулір – 95% бавовна, 5% еластан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Обхват грудей | 108 см |
| Щільність | 190 г/м2 |
| Силует | Прямий |
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Кулір |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
