
Жіноча футболка з принтом Believee
590 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4
+380 (63) 063-06-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Кулір |
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 190 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


